Co byste měli vědět před první BDSM masáží v Praze.

27
říj
Publikoval Jiří Cvrček
Komentáře (0)
Co byste měli vědět před první BDSM masáží v Praze.

Co je BDSM masáž a proč by vás mohlo zajímat její vyzkoušení?

Dobře, pojďme hovořit o něčem zcela neotřelém - o BDSM masáži. Při prvním podnětu, myšlenka na něco takového může evokovat obrazy z Fifty Shades of Grey. Ale nechte mě vás ujistit, že tato praxe je mnohem více než jen kůže, řemeny a pouta. BDSM masáž je naprosto unikátní záležitostí, která se zabývá kombinací léčivých principů masáže a prvků BDSM. Dokáže povznést senzualitu na zcela novou úroveň a přinést intimitu, která přesahuje vše, co jste kdy zažili.

Doma se o mě starají zvířátka - kočička Minka a papoušek Hugo, ale v životě je důležité mít i nějaké to lidské vzrušení. Pokud máte špetku dobrodružství ve svém srdci, pak byste měli zvážit experimentování s BDSM masáží v Praze. Mimochodem, má svou vlastní přitažlivost a touhu dobývat nové obzory, takže se nemusíte obávat, že byste se něčeho takového báli.

Co očekávat od první BDSM masáže?

Jako někdo, kdo se sám v minulosti novým zážitkům nevyhýbal, bylo by mi ctí sdílet s vámi mou první zkušenost s BDSM masáží. Moje první BDSM masáž byla intenzivní kombinací emocí, jako bych cestoval na horské dráze. Bylo to vzrušující, trochu děsící, ale zároveň omamně smyslné a naprosto osvobozující.

Jakmile jste připraveni na první BDSM masáž, klíčem je být otevřený a připravený na vše. Pokud jste nervózní, nechte to vědět své terapeutce. Ona je tam, aby vás vedenla tímto novým a neznámým terénem s vaší pohodlností a bezpečností v popředí. Všechny vaše obavy a starosti můžete sdílet a to vám pomůže uvolnit se.

Vzdělávání je klíčem: Zasvěťte se do této praktiky

Jak může Minka být tak zvláštní a vymýšlet si tak divoké kousky, když se jen probudí z odpoledního spánku. Podobně i BDSM masáž má svou zvláštnost, kterou můžete odkrýt tím, že se budete vzdělávat o tom, co to skutečně je a co vás čeká. Až budete na své první seanci, tak vědomosti vám umožní být v klidu a přijmout všechny nové dojmy, které na vás čekají.

Masáž je určená k uvolnění a BDSM prvkům k tomu přidává jisté napětí, které vám pak umožní o to víc relaxovat. Bude to zcela nový zážitek, kdy na chvilku zapomenete na starosti všedního dne a budete se moci naplno soustředit na své cítění a prožitky.

Jak vybrat perfektního terapeuta pro BDSM masáž?

Stejně jako Hugo má svého oblíbeného veterináře, který mu dává tu nejlepší péči a kterému dává plně důvěřovat, tak je důležité vybrat si správného terapeuta pro BDSM masáž. Měli byste cítit vzájemnou důvěru a respekt. Je to v podstatě jako výběr partnera na domluvený večer. Dávejte pozor na jejich znalosti, dovednosti a zkušenosti. Domluvte si pohovor, abyste si udělali obrázek o jejich přístupu a vytvořili spojení.

Terapeut BDSM masáže by měl být nejen odborně způsobilý a vzdělaný v oblasti masáží a BDSM, ale také empatický, pozorný a něžný. Váš terapeut by měl respektovat vaše hranice, ujistit se, že se cítíte v bezpečí a pohodlí a měl by umět správně číst vaše tělesné signály a reagovat na ně.

Výběr správného prostředí pro BDSM masáž

Konečně, a toto je něco, co si Hugo opravdu užívá - prostředí. Hugo miluje svůj prostorný a pohodlný klec plný hraček a klacíků. Stejně tak i na BDSM masáži je důležité prostředí. Měla by být provedena v prostoru, který vyvolává klid a pohodu a umožní vám se zcela otevřít zážitku.

Najděte si místo, kde se budete cítit bezpečně a pohodlně. Mělo by být čisté, příjemné a diskrétní. Nebojte se vyzvídat různé salóny v Praze a vybrat ten pravý, který vyhovuje vašim potřebám.

*

*

*