Zásady ochrany osobních údajů

15
čec
Publikoval Lucie Novotná
Komentáře (0)

Úvod

Ochrana osobních údajů je nezbytná pro uživatele našeho webu medina-masaze.cz a my, jako správci tohoto webu, si této zodpovědnosti velmi vážíme. Veškeré osobní údaje, které jsou nám poskytovány, jsou zpracovávány s maximální možnou péčí a v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Tento dokument slouží jako podrobný popis pravidel pro ochranu osobních údajů a informuje uživatele o tom, jakým způsobem jsou jejich údaje chráněny a využívány.

Základní pojmy

Základní pojmy, jako jsou osobní údaj, zpracování údajů, správce údajů, atd., jsou definovány v souladu s GDPR. Osobní údaj znamená jakoukoliv informaci, která identifikuje nebo může identifikovat fyzickou osobu. Zpracování údajů je jakákoli operace nebo soubor operací, které se provádějí s osobními údaji. Správce údajů, v tomto případě vlastník webu Jindřich Šťastný, je subjekt, který určuje účely zpracování osobních údajů, prostředky zpracování a je zodpovědný za jejich ochranu.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje mohou být shromažďovány při navštívení našich internetových stránek, při využívání našich služeb nebo při komunikaci s námi. Může se jednat o údaje, jako je jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo, IP adresa počítače, nebo jiné údaje, které uživatel poskytne dobrovolně. Tyto informace využíváme pro zlepšení kvality našich služeb, pro komunikaci s uživateli a pro marketingové účely, vždy v souladu s předpisy platnými pro ochranu osobních údajů.

Práva subjektu údajů

Uživatelé mají právo vědět, které jejich osobní údaje shromažďujeme a jak jsou používány. Mají prvokádeksrt pomocí e-mailu na adrese [email protected].

Kontaktní údaje správce

Kontaktní údaje správce údajů, které musí uživatelé znát, jsou následující: Jindřich Šťastný, Hasova 470/9, Žabovřesky, 616 00 Brno, Česká republika. Tento kontakt slouží k uplatňování práv subjektu údajů, jakož i pro veškerou komunikaci týkající se zpracování osobních údajů a provozu webu medina-masaze.cz.

*

*

*