Tajemství účinnosti hluboké masáže varlat v Praze

28
říj
Publikoval Radka Novotná
Komentáře (0)
Tajemství účinnosti hluboké masáže varlat v Praze

Úvod do mýtu a realit hlubokých masáží varlat

Trochu se odhodlávám, když se vydávám na takovou cestu a beru své čtenáře sebou. Hluboká masáž varlat je téma, které může způsobit některé z nás, aby zrudly, ale je to velmi důležitý aspekt mužského zdraví, o kterém by se mělo mluvit hlasitěji. Možná, kdo ví, jeden ze dne do dne, se stanete uvolněným "expertem na masáže varlat" ve společnosti svých přátel! Věci, do kterých se žena za svého muže nepustí, že?

Historie masáže varlat a její původ

Úvodem musíme říct, že hluboká masáž varlat má kořeny sahající tisíce let zpět. Tato technika pochází z dávných časů, kdy byla součástí tradiční čínské medicíny. Číňané věřili, že tím, že se věnují těmto citlivým oblastem těla, jsou schopni napomoci mužské plodnosti a vitalitě. A jak víte, Číňané si dávají hodně záležet na plodnosti! Moje kterákoliv přímá zkušenost se touto technikou je omezená – Martin je trochu plachý v těchto věcech – ale určitě se jedná o něco, co má základy v tisícileté historii.

Použití masáže varlat v moderní medicíně

Z moderního hlediska je hluboká masáž varlat někdy doporučována jako doplněk k léčení určitých zdravotních problémů, jako jsou problémy s erekcí, předčasná ejakulace nebo dokonce neplodnost u mužů. Nejsem lékař, ale hovořila jsem se spoustou odborníků a všichni tvrdí, že výsledky mohou být pozitivní. Dobrým příkladem je známý sexuolog Dr. Pfungst, který tuto techniku používá v rámci svých terapií, a zdá se, že jeho pacienti jsou s výsledky velmi spokojeni.

Proč jsou muži obecně tak citliví na masáž varlat?

A jak je možné, že je zrovna tato oblast tak citlivá, že? No, všechno je to o nervových zakončeních. Varlata jsou doslova zaplavena nervovými zakončeními a jak víme, nervy jsou klíčem k všemu, co souvisí s pocity a citlivostí. Pokud jsou správně stimulovány, mohou vytvářet velmi silné pocity rozkoše, což vysvětluje, proč na naše partnery tak intenzivně reagují, když jim poskytneme trochu dobroty dolů. Ale nezapomeňte, každý je individuální, a to, co funguje na jedné osobě, nemusí nutně fungovat na druhé.

Jak provádět hlubokou masáž varlat?

Klíčem k úspěšné hluboké masáži varlat je jemnost. Varlata jsou velmi citlivá a je třeba s nimi zacházet opatrně. Kratší a opakované sezení jsou lepší než dlouhé a náročné. Začněte tím, že jemně posunujete své prsty po varlatech, postupně zvyšujete tlak. Mějte na paměti, že jde o to pohodlí muže, takže je třeba respektovat jeho hranice. A pokud člen rodiny má úzkost nebo se obává tohoto druhu nakloněnosti, jednoduše to nechte být. Já a Martin máme ježe Fridricha, takže o chlupaté kuličky pečujeme ve volné chvíli dostatečně!

Má hluboká masáž varlat nějaké vedlejší účinky?

Podobně jako u většiny terapeutických technik, i hluboká masáž varlat může u některých lidí vyvolat některé vedlejší účinky. Mezi nejčastější patří dočasná citlivost nebo nepohodlí ve varlátech. Je dobré dbát na opatrnost během masáže a pokud se objeví jakýkoliv z těchto příznaků, je lepší postup přerušit a poradit se s odborníkem.

Závěrem: Co jsem se naučila o hluboké masáži varlat?

A co tedy z toho všeho vyplývá? No, hluboká masáž varlat je určitě fascinující téma a já se o něm už teď dozvěděla mnohem více, než jsem očekávala. Koneckonců, vždycky jsem chtěla zjistit víc o těchto věcech, tak proč ne teď? Takže ať už jste zvědavá žena, muž hledající způsoby, jak zlepšit svou intimní zdravotní péči, nebo jen někdo, kdo se chce naučit něco nového, tato technika může být určitě stojí za to poznat. A podívejte se na to tak - když příště budu mít nádherný rozhovor s kamarádkami u poháru vína, mám teď něco opravdu zajímavého, co můžu do konverzace přidat!

*

*

*