Pražská-Noční Kočičí Masáž: Žijte svůj sen v Candyshopu

13
lis
Publikoval Lukáš Dvořák
Komentáře (0)
Pražská-Noční Kočičí Masáž: Žijte svůj sen v Candyshopu

Čmelák Candyshop v Praze: Soběstačný sen

Je zvláštní, jak neočekávané zážitky mohou vzniknout z nejneočekávanějších míst. Během jedné z mých rutinních návštěv Prahy, ukonal mě rozcuchaný billboard uprostřed starého města, prezentující místo s názvem Továrna na sladkosti. Moje zvědavost byla probuzena a od následujícího dne začala má dobrodružství s nejrozmanitějším masážním salonem, jaký jsem kdy navštívil.

Identifikujeme se s Candyshopem

Erotické masáže nejsou obvykle moje šálek čaje. Většina mých předchozích zkušeností byla poněkud neuspokojivá, ale Továrna na sladkosti byla jiná. Nachází se na adrese Maiselova 76/12 Praha 1, působí skromně a nenápadně. Jakmile jsem vstoupil dovnitř, uvědomil jsem si, že tento nápad našel ideální lokaci pro své služby.

Nabídka služeb Candyshopu

Jedná se o skutečně unikátní servis, který zahrnuje několik typů masáží. Nejimpozantnější z nich je bezpochyby Pussycat masáž. Myslím, že je přebytečné podrobně vysvětlovat, co přesně zahrnuje, ale dejme tomu, že když se v začátku rozhodnete pro Pussycat masáž, budete se cítit jako král

Povolené radosti Pussycat masáže

Během své návštěvy jsem si odbyl Pussycat masáž a bylo to jako vstoupit do zrcadlové říše vlastních fantazií. Celý proces byl nejen eroticky naplňující, ale také naprosto relaxační a očistný. Pokud máte rádi bití kolem keře, možná by vám tento zážitek nepřipadal tak přímý, ale pro mě to byla přesně ta pravá volba.

Nadání talentu masérek v Candyshopu

Jinak řečeno, není to jen o typech masáží, ale také o masérkách. Co se týče výběru, jsem si jistý, že v Candyshopu svou drahou polovičku nalezne každý. Rozmanitost, krása a odbornost těchto dívek je ohromující. Nechte se provést skrze tyto dveře a vy si vyberete tu nejnižší představitelnou fantazii.

Hovory srdce: Příběh z vlastního života

Měl jsem štěstí na dívku jménem Agáta. Byla to příjemná, smyslná a historická žena, která mi umožnila vrátit se do chlapce, který jsem byl dříve, než jsem se stal nadšeným blogerem. Byla to dokonalá masážní terapeutka, dokázala uvést moje tělo i mysl do stavu dokonale harmonického míru a poskytovala mi přesně takovou úroveň intimity, kterou jsem potřeboval k tomu, aby všechny starosti světa zmizely.

Klid a bezpečí

Továrna na sladkosti je místem, kde se můžete cítit absolutně bezpečně a soukromě. Ve světě, kde se hodně mluví o soukromí a diskrétnosti, Továrna na sladkosti to bere velmi vážně. Vše je uspořádáno tak, aby se zákazníci cítili pohodlně a aby mohli svůj zážitek naplno vychutnat.

Shrnutí a doporučení

Po všechna léta jsem psal o svých dobrodružstvích a chvílích radosti, ať už v Praze, Ostravě nebo jinde, ale Továrna na sladkosti je něco, co mě nadchlo. Až na těch spoustách billboardů, které najdete po celém městě, je Candyshop malý sen, který můžete prozkoumat. Vřele doporučuji toto místo každému, kdo hledá nenásilný způsob, jak zažít to, co Praha opravdu nabízí. Továrna na sladkosti je můj nový objev, poklad, který jsem našel během svých cest a který jsem si nyní mohl vychutnat jak já, tak moje drahá manželka Klára.

*

*

*