Ochrana osobních údajů

15
čec
Publikoval Lukáš Dvořák
Komentáře (0)

Ochrana osobních údajů

V Medina Erotické Masáže si velmi vážíme vašeho soukromí a zavazujeme se chránit osobní údaje, které nám poskytnete. V souladu s Nařízením (EU) 2016/679, známým jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), a dalšími příslušnými zákony České republiky, tato stránka slouží k informování uživatelů o zásadách zpracování osobních údajů v rámci našeho webového portálu medina-masaze.cz. Tento dokument popisuje, jaké údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme, s kým a za jakých podmínek je můžeme sdílet, jak je chráníme a jaké máte možnosti ohledně užívání a správy vašich údajů.

Shromažďování a používání osobních údajů

Osobní údaje, které zpracováváme, mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace jako je e-mailová adresa nebo telefonní číslo, informace o používání našich služeb a další údaje, které jste nám poskytli při registraci, objednávání služeb nebo komunikaci s námi. Tyto informace používáme k poskytování a zlepšování našich služeb, ke komunikaci s vámi, k marketingovým a propagačním účelům, ke zpracování vašich objednávek a ke splnění našich právních a smluvních závazků.

Vaše práva

Jako subjekt údajů máte několik základních práv v souvislosti s ochranou osobních údajů. Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, požadovat jejich opravu nebo vymazání, omezit zpracování, vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nás můžete kontaktovat pomocí e-mailové adresy [email protected].

Bezpečnost údajů

Při zpracování vašich osobních údajů přistupujeme k maximální možné ochraně a bezpečnosti. Implementovali jsme technická a organizační opatření, aby se minimalizovalo riziko neoprávněného přístupu, ztráty, zneužití nebo jiného porušení bezpečnosti vašich osobních údajů. Pravidelně prověřujeme a aktualizujeme naše bezpečnostní politiky a postupy, abychom zajistili, že jsou v souladu s nejnovějšími normami a praxemi v oblasti ochrany údajů.

Kontaktní údaje

V případě dotazů nebo požadavků ohledně zpracování a ochrany vašich osobních údajů se můžete obrátit na vlastníka webové stránky, pana Jindřicha Šťastného, na adrese: Hasova 470/9, Žabovřesky, 616 00 Brno, Česká republika nebo na e-mail: [email protected]. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmikoliv dotazy nebo obavami ohledně vašeho soukromí a osobních údajů.

*

*

*