Návštěva v Rabbit Hall: Mé dožití s erotickou masáží v Praze

5
led
Publikoval Radka Novotná
Komentáře (0)
Návštěva v Rabbit Hall: Mé dožití s erotickou masáží v Praze

Začíná to zvědavostí

Když jsem se rozhodla navštívit Rabbit Hall, bylo to původně z čisté zvědavosti. Práh erotické masáže jsem nikdy nepřekročila, ale jak se říká, 'zkusit se má vše'. Tak jsem se tedy jednoho říjnového odpoledne vypravila do salónu Rabbit Hall Anděl na Staropramenné 7 v Praze 5, abych si dopřála něco netradičního. Očekávala jsem neznámé, a přesto mi bylo něco řečeno, že vstupuji do světa plného smyslnosti a pohody.

První dojem z salonu

S příchodem do salonu jsem pocítila vlnu napětí, která byla hned smetená uvolněnou a přátelskou atmosférou. Důmyslně zařízený prostor, tóny ambientní hudby a jemná vůně vonných olejů dělaly své. Vše bylo nejen esteticky příjemné, ale dávalo to tušit, že masérky, které se zde o klienty starají, to dělají s láskou a profesionálním přístupem.

Volba je na vás

Na webu masérek Rabbit Hall je možné se předem informovat a vybrat si, která z krásných masérek vás bude masírovat. Já jsem si nechala doporučit a byla jsem zvědavá, jaká bude chemie na první pohled. A musím říct, že když jsem uviděla svou masérku - mladou, naprosto okouzlující a sebejistou ženu, věděla jsem, že výběr nebude chyba.

Druhy masáží na výběr

Rabbit Hall nabízí širokou paletu masáží - od Body to body, přes tantra masáže, lesi-show až po massage for women. Pro mě byla volba jasná - chtěla jsem vyzkoušet něco, o čem se tolik mluví, ale málokdo má opravdovou zkušenost. Tantra masáž to byla.

Tantra masáž: Více než jen doteky

Objednala jsem se samozřejmě předem a na masáž jsem byla zvědavá. Můj úžas nad touto masáží nebyl zklamán. Tantra je opravdu více než jen dotek. Je to cesta, po které jdete k sobě, ale i k druhému. Kombinovala hluboké relaxační techniky s hudbou, která byla tak nenásilná, že jsem si prvních pár minut ani neuvědomila, že hraje. A ruce mé masérky? To byla senzace na vlastní kůži.

Opuštění světa za dveřmi

V momentě, kdy se zavřely dveře masážní místnosti, jsem opustila vnější svět. Měla jsem pocit, že se čas zastavil a veškerý stres se rozplynul. Vážně, být masírována tak talentovanými rukama je zážitek, na který se nezapomíná. Dívka, která se mnou byla, nejenže měla šikovné ruce, ale také dokázala citlivě vnímat, jaké jsou mé pocity a potřeby.

Prožitek, který se nezapomíná

Nejde jen o masáž, ale o celkový prožitek, který ostatní salony nabízejí spíše zřídka. Ať už se jedná o čistě fyzické pocity nebo tu neuvěřitelnou intimní atmosféru, která není vulgární, ale nesmírně smyslná. Když mi masérka kladla závěrečné doteky, cítila jsem se jako znovuzrozená. Bylo to něco, co mám v srdci dotetované a určitě se ráda vrátím.

Prozkoumejte všechno, co Rabbit Hall má nabídnout na jejich webových stránkách, a přesvědčte se sami. Ať už jde o prosté uvolnění nebo okusit svět erotiky z bezpečné vzdálenosti, mám pocit, že v Rabbit Hall to zvládnou na jedničku s hvězdičkou.

*

*

*