Masáž tělo na tělo: Mýtus versus realita

6
říj
Publikoval Lukáš Svoboda
Komentáře (0)
Masáž tělo na tělo: Mýtus versus realita

Co je to masáž tělo na tělo

Ááá, masáž, že? Je to něco, na co si my, obyčejní smrtelníci, jen tak dovolíme jít a utratit za to své těžce vydělané peníze. Ale co takhle masáž tělo na tělo? To je něco, co zní o tolik více luxusněji. A pokud se ptáte, nakolik je to jiné od klasické masáže, oh, je to naprosto fantastické a jedinečné.

V podstatě, masáž tělo na tělo je technika masáže, při které masérka používá celé své tělo k masírování klienta. Je to velmi intimní a hmatatelné zážitkem, který mnohdy překonává hranice obvyklé masáže. Ale pozor, nezaměňujme intimitu s nějakým druhem nelegálních aktivit. Ne, tato úžasná forma masáže je zcela legální a nabízí velkou škálu prospěšných účinků na naše tělo a mysl.

Mýty okolo masáže tělo na tělo

Jako všechno v životě, i masáž tělo na tělo obklopuje několik mýtů. Někteří z nich jsou opravdu směšní, zatímco jiní mohou být až krajně absurdní. Je to trochu jako tehdy, když jsem vzal našeho psa Rokyho do parku a přišla za námi paní a tvrdila, že pes Roky je její. A já jsem jí musel vysvětlit, že Roky je moje jediné dítě. No dobře, mám syna Artura, ale Roky je také členem naší rodiny.

Je tedy na čase rozptýlit některé z těchto mýtů. První a nejsměsnější mýtus je, že masáž tělo na tělo je něco nelegálního. To je naprosto nesmysl. Masáž tělo na tělo je zcela legální procedura, která má mnoho léčivých účinků. A pokud máte pochyby, stačí si jen zkontrolovat licensované salóny a podívat se na jejich certifikáty.

Skutečná podstata masáže tělo na tělo

Dobře, teď, když jsme si vyjasnili některé z těchto mýtů, přejdeme k podstatě. Co je to tedy masáž tělo na tělo? No, jako první, je to technika masáže, která vyžaduje maximální fyzický kontakt mezi masérem a klientem. Nemyslete si, že se jedná o něco nevhodného. Naopak, je to nádherně relaxační metoda, která posiluje pouto mezi dvěma lidmi.

Možná se divíte, jaké jsou výhody takového druhu masáže. Je to jako ptát se, proč lidé milují čokoládu. Prostě to milují. Je to pro ně způsob, jak se odreagovat a vychutnat si tu příjemnou sladkost. Stejně tak je to s tělo na tělo masáží. Pocit blizkosti a intenzivní relaxace, které tato masáž nabízí, je prostě nezastupitelný.

Praktické rady, jak si vychutnat masáž tělo na tělo

Na závěr bych chtěl podělit se o několik tipů, jak si tuto masáž můžete naplno užít. Resetujte svůj mozek, nechte všechny své obavy a stres za dveřmi salónu a otevřete svou mysl této jedinečné zkušenosti.

První krok k tomu, jak si užít masáž tělo na tělo je, že je důležité si najít dobrého maséra nebo masérku. Ještě předtím, než se vydáte na cestu objevování této masáže, jistě se podívejte na recenze a doporučení. Stejně jako když si chceme koupit nový televizor, proč bychom neměli důkladně rešeršovat i maséra?

Na závěr se nebojte komunikovat své preference a očekávání se svým masérem. Pokud něco pro vás není pohodlné nebo příjemné, neváhejte to sdělit. Nezapomeňte, že na konci dne je tato masáž určená pro vaše potěšení a relaxaci. A pokud se necítíte dobře, tak to zkrátka není ono.

Zkrátka se připravte na cestu plnou objevování a užívejte si každý okamžik. A pamatujte: jako všechno v životě, robustní masáže vyžadují také čas a jsou všechno o praxi. Proto nezoufejte, pokud s prvním pokusem nebudete naprosto spokojeni. To je zcela normální a jak poprvé tak mnohokrát se vám to stane. Důležité je vytrvat a užívat si cestu. Protože, věřte mi na slovo, ta cesta stojí za to.

*

*

*