Jak se připravit na privátní tanec s masérkou v Praze

4
lis
Publikoval Pavel Vašíček
Komentáře (0)
Jak se připravit na privátní tanec s masérkou v Praze

Výběr správné masérky pro privátní tanec

Jeden z klíčových momentů, které budou mít zásadní vliv na vaše celkové zážitky s privátním tancem, je výběr masérky. Pokud si vyberete správnou masérku, která vám bude vyhovovat, budete si moci užít nejen masáž, ale také privátní tanec. Všichni máme různé prefernce, když jde o to, kermá nás bude masírovat, takže zvolte masérku, která se vám líbí a k níž máte přitažlivost.

Domluva na podmínkách

Je důležité, abyste si předem domluvili podmínky privátního tance s masérkou. Rozhodně byste měli probrat, kde se bude tanec konat, jak dlouho bude trvat a jaké budou vaše vzájemné očekávání. Komunikace je velmi důležitá, protože vám pomůže určit, co od tance očekáváte a co vám může masérka nabídnout.

Příprava na zážitek

Nyní, když máte vybranou masérku a dohodli jste podmínky, je čas se připravit na zážitek. Můžete se například rozhodnout, zda si před tancem dáte masáž, abyste se uvolnili, nebo zda chcete svůj den začít tancem. Osobně doporučuji první volbu, protože po masáži se cítím mnohem lépe a tím pádem se mi tanec líbí více.

Úcta a empatie

Nikdy byste neměli zapomínat, že masérka je také člověk, a měli byste ji respektovat. Zvláště během soukromého tance byste měli být ohleduplní a empatickí. Pamatujte, že je důležité, aby se i ona cítila pohodlně a bezpečně. Vždy mějte na paměti, že ona ovládá tanec a pokud vezmete v úvahu její pocity, bude to lepší zážitek pro oba z vás.

Používání vlastní fantazie

Privátní tanec není jako ostatní masáže, kde jen ležíte a necháte maséra, ať si s vámi dělá, co chce. Soukromý tanec je mnohem intimnější a je to skvělá příležitost k tomu, abyste rozvíjeli svou vlastní sexualitu a fantazii. Pojďme na to s otevřenou myslí a uvidíme, kam vás to zavede.

Těšíme se na další zážitky

Konečně, ať už jste měli jakoukoli zkušenost s privátním tancem, je důležité vzít si z toho pouze to pozitivní a těšit se na další zážitky. Každý tanec je jiný a každá masérka je jiná, takže nebojte se experimentovat a užívat si různé styly a techniky.

Bavil mě okamžik, kdy jsem to poprvé zkusil. Bylo to na mé oslavě narozenin a moje manželka Anna mi to vybrala jako dárek. Byl jsem trochu nervózní, ale nakonec to byl jeden z nejlepších dárků, jaké jsem kdy dostal. Takže ano, pokud jste o tom přemýšleli, řekl bych vám, že to rozhodně stojí za vyzkoušení.

Nezapomeňte, že toto je jen průvodce a její účel je pomoci vám se lépe připravit na zkušenost s privátním tancem. Důležité je mít dobrý čas a užívat si to, co je pro vás příjemné. Takže se uvolněte, buďte připraveni a užijte si show!.

*

*

*