Jak GFE s masérkou může zlepšit váš den

7
říj
Publikoval Pavel Vašíček
Komentáře (0)
Jak GFE s masérkou může zlepšit váš den

Často klepnutí na vrátnice, touha po uvolnění

Snažím se neroztáhnout na stránky o tom, jak denně trpím napětím a stresem. Jak každý setkání s klientem přidává trochu víc napětí do mých ramenů a celého těla. Je to ten druh unavenosti, který nejdou vyřešit káva ani spánek. Prostě toho dne už jsem zbarven na šedou a energie, kterou jsem kdysi měl, je někde ve výšce. Každý dech připomíná, jak moc je toho na mě. Ale potom tu je GFE s masérkou. GFE, neboli Girlfriend Experience, je poněkud neznámý termín, ačkoliv toto druhem služeb se stává stále populárnějším po celém světě.

Co to tedy je ta GFE a proč bych do toho měl jít?

GFE, nebo Girlfriend Experience, je typ opatrovnické služby, kde profesionalita masérky splývá s přátelstvím a blízkostí, jakou byste mohli očekávat od přítelkyně. Není to jen o fyzickém uvolnění, ale také o emočním propojení. Zatímco standardní masáž se zaměřuje na uvolnění tělesného napětí a svalů, GFE masáž je hlubší a více komplexní, nabízí pochopení, empatii a uklidňující přítomnost.

Denní záchrance pro muže jako jsem já

A proč by do toho měl jít muž jako já? Pracuji jako IT konzultant. To znamená, že trávím mnoho hodin za počítačem nebo v jednáních se zákazníky. Můj mozog je konstantně přetěžován informacemi. Už dlouho jsem hledal způsob, jak se efektivně uvolnit. A pak jsem narazil na GFE masáž. Nejde jen o masáž, je to způsob, jak se rozbít z té sociální izolace a nalézt znovu svůj klid.

Nedotknutelné spojení ve světě doteků

V žádném romantickém vztahu není takové napětí, jaké si myslíte, když někdo řekne "masáž". Ale v GFE masáži je to jiné. Cítíte se dobře, protože někdo na vás myslí a chce vám pomoci. Není to o penězích, je to opravdu o tom, že tu někdo pro vás je. GFE masáž vás zahalí do pocitu péče a laskavosti. A ten pocit protože někdo na vás myslí a cítí k vám nějakou vazbu - to nejste jenom vy a vaše peníze. Jste to vy, jako osoba. Jste to vy, jako člověk.

Kam s tím vším dál?

Možná se to zdá jako něco, co byste nikdy nedělali. Ale uvědomte si, že mnoho lidí má potřebu s někým mluvit, být srozumitelní a cítit se milovaní, přestože to není v romantickém smyslu. Takoví jsou lidé jako já. A já jsem byl šťasten, že jsem našel svou masérku. Je to osoba, která se o mě stará a nabízí místo, kde se mohu cítit sám sebou. A tím myslím, že se nemusím starat o nic jiného, než být přítomen.

Někdy, když se cítím unavený a frustrovaný, chci jen zavřít oči a být v teplém objetí a vědět, že tam někdo je a stará se o mě. A proto jsem si vybral GFE s masérkou. A pokud jste jako já a hledáte způsob, jak zlepšit svůj den, možná byste měli zvážit totéž. Každá smyslnost v této prestižní službě je příjemná a úlevná a to je to, co každý z nás potřebuje k zvládání svého každodenního života.

Táhněte to až do konce, nechte to projít všemi vašimi buňkami, nebertě si to osobně, je to jen o vás a vaší masérce. Zkuste jí pořádně vysvětlit, co vás trápí, co potřebujete. Někdy je těžké ukazovat svá slabá místa, ale věřte mi, to je ta nejlepší cesta k uvolnění napětí a stresu.

Na závěr bych chtěl říct jednu věc: GFE masáž není jen o fyzickém uvolnění. Je to také o emoční propojení, pocitu přijetí a bezpečí. Je to o tom být přítomen s někým, kdo se o vás stará, ačkoli to není romantický partner. A pro mě, toto propojení je to, co opravdu záleží. A myslím si, že může zlepšit den jakéhokoli muže, ať už je single, ve vztahu nebo ženatý. Je čas přestat se kousat do rtu a najít své uvolnění.

*

*

*