Nuru masáž v Praze - Uvolnění těla i mysli při smyslném rituálu

30
pro
Komentáře (0)
Nuru masáž v Praze - Uvolnění těla i mysli při smyslném rituálu

Úvod do světa Nuru masáže

Když jsem poprvé slyšela o Nuru masážích, netušila jsem, o co přesně jde. Je to vůbec masáž? Je to nějaký nový wellness trend nebo jen marketingový název pro něco, co už dávno známe? V každém případě zvědavost zvítězila a já se rozhodla zjistit, co vlastně Nuru masáž zahrnuje a co vše si pod tímto exotickým názvem můžeme představit. Nyní, když jsem už zkušenější a odvážnější, chtěla bych se s vámi podělit o své dojmy a popsat jak probíhá průběh této zvláštní masážní terapie. Pojďme se tedy ponořit společně do světa Nuru masáží, kde se kluzkost a intimní doteky stávají uměním a cestou k hluboké relaxaci.

Nuru masáž – co to vlastně je?

Je to umění, které pochází až z Japonska. Nuru znamená v překladu "kluzký", což vypovídá o povaze celé masáže – o hlavní "nástroj" tady totiž slouží speciální gel, který je vyroben z mořských řas a který je neuvěřitelně kluzký. Masérka či masér při Nuru masáži používá celé své tělo, aby na vás přenesl energii a pocity tepla a blízkosti. Nejde tady pouze o techniku, ale spíš o prožitek, který může být pro mnohé skoro meditativní. Jistě, není to pro každého, ale kdo má rád nové prožitky a je trochu dobrodruh, ten by si tuto zkušenost rozhodně neměl nechat ujít.

Vybrání správného salonu

Je důležité vybrat si správné místo, kde si Nuru masáž užijete v plné míře a ve správné atmosféře. Není to jen o čistotě a hygieně, i když ty jsou samozřejmě základem. Jde také o to, aby vám byly poskytnuty všechny potřebné informace a abyste se cítili pohodlně. Ve správném salonu by vás měli seznámit s průběhem masáže, odpovědět na vaše otázky a zajistit vám soukromí a bezpečí. Správnou volbu poznáte i podle recenzí a doporučení, které si můžete najít online nebo od známých.

Předmasážní rituály – jak se připravit

Mnoho lidí si kladlo otázku, jak se vlastně připravit na Nuru masáž. První krok je psychický – nastavení mysli a otevření se nové zkušenosti. Je dobré být relaxovaný a očekávat příjemné zážitky. Fyzickou přípravou je sprcha, která nejenom že odstraní všechny stopy denního shonu, ale také je to první krok k uvolnění těla. Sprcha může být i součástí celého rituálu, a proto je dobré, když si na ni uděláte dostatek času a užijete si ji jako takový malý rituál před hlavním prožitkem.

Samotná Nuru masáž – klouže se na vlně blaha

Samotná masáž je zážitek, který vám může připadat téměř jako tanec. Masérka nebo masér se vám věnuje se zcela jedinečným nasazením a za použití svého těla a speciálního Nuru gelu vytváří pocit, který se nedá slovy popsat. Gel je aplikován na celé vaše tělo a stejně tak i na tělo maséra či masérky, což vytváří jedinečný typ kontaktu. Je to velmi intimní, přesto je vše vedeno profesionálně a s důrazem na relaxaci a pocit pohody.

Co očekávat po masáži

Po masáži můžete očekávat pocit hlubokého uvolnění a klidu. Je běžné, že někteří lidé mají pocit, jako by byli "nabiti" novou energií. Také je možné, že budete cítit určitou sexuální energii – je to naprosto přirozená reakce na tak intimní dotekovou zkušenost. Měli byste si vzít čas na to, aby jste se pomalu a v klidu "vrátili" zpět do reality a neuspěchat odchod z masážního salonu. Klidně si i po relaxační hudbu vychutnejte ještě chvíli sám se sebou.

Závěrečné myšlenky a tipy

Nuru masáž mě osobně přinesla nový pohled na to, co masáže mohou nabídnout. Nejedná se jenom o jednoduché uvolnění svalů nebo okamžiky pohody, ale může to být cesta k hlubšímu poznání vlastního těla a pocitů. Rady, které bych vám chtěla dát na závěr, jsou tyto: nebojte se této zkušenosti otevřít, berte ji jako dobrodružství a nechte stranou všechny předsudky. A určitě si vyberte kvalitní salon s dobrými referencemi, kde se o vás postarají s respektem a odborností. Myslete na to, že Nuru masáž je o objevování a nových zážitcích, tak proč si to nevyzkoušet?

*

*

*