Masáž tělo na tělo v Praze: Co očekávat

29
čec
Komentáře (0)
Masáž tělo na tělo v Praze: Co očekávat

Úvod do tělo na tělo masáže

Nemůžu říct, že jsem se nejdřív trochu trápil s myšlenkou na tělo na tělo masáž. Ale víte jak to chodí, když jste jednou venku z pohodlí své komfortní zóny, začnete zkoumat existenci z mnoha nových úhlů. To byl rok 2021, když mi manželka Anna řekla, že mi udělá tělo na tělo masáž. Zní to divoce, ne? Ale bylo to skvělé a přestože mám většinou rád, když mě pes Max a kočka Bára pohladí, tahle masáž byla na opravdu jiné úrovni. Takovou péči mě stejně nikdy nedokážou poskytnout.

Předem si objednejte

Základním krokem při zapojení do tělo na tělo masáže v Praze je samozřejmě rezervace místa. Je důležité vybrat si renomované wellness centrum, které se může pochlubit profesionálním personálem a maséry s certifikáty. Nezapomeňte si číst recenze online a hlavně se připravit na to, že to bude poněkud jiná zkušenost. Otevírání nových dveří zkušenosti je vždy dobrodružství, ale je také důležité být opatrný a udělat svůj domácí úkol.

Co na sebe, a jak se chovat

Při přípravě na masáž tělo na tělo se vyplatí myslet na několik věcí. Připravte se na to, že během masáže budete nahý. Ale nebojte se, masér či masérka se profesionálně postarají o to, abyste se cítil pohodlně a v bezpečí. Také se nebojte, pokud se vám něco nelíbí - důležité je komunikovat se svým masérem a říct mu, co vám vyhovuje.

Očekávejte 'slizký' zážitek

Slizký není špatný! Tělo na tělo masáže jsou obvykle prováděny s hojným užitím oleje. Rozmazaný olej vás uklidní a často přispívá k celkovému relaxačnímu zážitku. Ale hej, možná to nebude věc, kterou budete chtít dělat každý den - paní Šťastná a já jsme skutečně nepotřebovali posezení na naší pohovce poté, co jsme si na ní sedli po masáži! Tedy pokud jde o tyto zážitky, doporučuji vám mít na paměti slovo „mírnost“.

Konečná fáze: Relaxace

Poslední fází je fáze po masáži. Věřte mi, že se cítíte skvěle, ale možná budete potřebovat pár minut pro sebe, abyste mohli tuto zkušenost zvládnout. Ať už je to sklenice vašeho oblíbeného nápoje, nebo trocha klidné meditace, důležité je, abyste si dali trochu času na to, abyste mohli profilovat své myšlenky a emoce.

Shrnutí a závěrečné tipy

Konkrétní zážitky mohou být velmi odlišné a je třeba si uvědomit, že zkušenosti s tělo na tělo masáží se mohou lišit. Ale s dobrou komunikací, otevřenou myslí a ochotou objevit nové věci, může být tělo na tělo masáž velmi odměňující zážitkem. A pokud jste někdy v Praze a chcete oživit svůj cit pro dobrodružství, proč to nezkusit?

*

*

*