Masáž s vyvrcholením: Proč je stále tabu?

25
lis
Publikoval Lukáš Dvořák
Komentáře (0)
Masáž s vyvrcholením: Proč je stále tabu?

Úvod do problematiky masáže s vyvrcholením

Tak jako můj pes Max rád honí ocas, mnozí z nás mají tendenci klást tabu na různá témata a jedním z těch, které se nejčastěji setkávají s takovýmto zneuznáním, je masáž s vyvrcholením. Pro mnohé to může být nepříjemné téma k diskusi, ale vážně, je to skutečně tabu? No, zkusme tento citlivý problém rozebrat a podívat se, jaký je jeho skutečný dopad na naši společnost.

Význam a historie masáže s vyvrcholením

Tabu okolo masáže s vyvrcholením je zvláště paradoxní, když si uvědomíme, že masáže samotné jsou staré jako lidstvo samotné. Každá kultura se postupem času tímto rituálem starala o těla svých členů. Neexistuje snad člověk, který by popíral blahodárné účinky masáže. A což takhle kombinace masáže a sexuálního uvolnění? V prastarých textech, například v populárních láskyplných védach, jsou dokonce popsány metody a techniky, které se považovaly za zdravé a důležité pro celkové zdraví jedince. A historicky vzato, bylo to součástí mnoha jiných kultur po celém svém tisíciletí dlouhém vývoji.

Proč je tabu?

Skoro jako Filip, můj papoušek, který má rád pestrost v potravě, má i naše společnost tendenci měnit své názory. Co bylo kdysi normou, se může stát tabu, a opačně. Masáž s vyvrcholením je jednou z věcí, které prošly tímto sociální vývojem. A přestože je celá řada sexuálních praktik stále tabuizována, je zarážející, že taková bombová kombinace uklidňující masáže a nejintimnějšího vyvrcholení je také označována za tabu.

Psychologie a společnost

Proč se z něčeho tak přirozeného a očišťujícího stává tabu? Část odpovědi tkví v naší psychologii a sociálních normách. Máme tendenci se stavět proti věcem, které považujeme za zvláštní, nepřirozené nebo neetické. A když se tato tendence spojí s naším sexuálním životem, který je často obestřen pudovostí a emotionalitou, tabu se rodí lehce. Ale co si budeme povídat, kdo z nás by nepotřeboval sem tam trošku uvolnění?

Zlom toto tabu a zažij masáž s vyvrcholením

Dovolte mi, abych se podělil o jeden z mých svěžích zážitků. Když jsem se poprvé nechal přemluvit k masáži s vyvrcholením, byl jsem nervózní. Já, tvrdý otec dvou dětí a majitel psa a papouška, jsem byl nervózní. Ale pak jsem prošel tímto unikátním terapeutickým procesem a uvědomil si, jak hloupé je to tabu. Je to zážitek jako žádný jiný, který kombinuje nejlepší aspekty relaxace a sexuálního uvolnění.

Přínosy masáže s vyvrcholením

Je to jako když peču koláč pro Ivu a Elišku. Usměv na jejich tvářích mi to všechno vrátí. Pokud má masáž s vyvrcholením něco podobného, je to samotný zážitek. Má blahodárné účinky na tělo i mysl, uvolňuje stres a napětí, zbavuje nás sexuální frustrace a dostává nás do stavu hluboké relaxace. Má pozitivní vliv na zdraví mužů, zvyšuje libido a podporuje celkovou psychickou pohodu.

Zdraví a wellness

Ale kdo by to měl vysvětlovat? Už sám proces intimní masáže je jako meditace. Cítíte, jak se vaše tělo uvolňuje, jak se vaše mysl uklidňuje a jak zažíváte hluboký vnitřní klid. A pak přijdou všechny ty pozitivní fyzické účinky. Jako když můj pejsek Max běží kolem domu, celý rozradostněný po dlouhé procházce, také jeho tělo produkuje endorfiny - hormony štěstí. A totéž platí pro masáž s vyvrcholením.

Závěr

Masáž s vyvrcholením je skvělou cestou k relaxaci, zdraví a wellness. Je čas překonat toto tabu a začít vnímat tuto praxi jako něco, co je krásné, přirozené a prospěšné pro nás všechny. Nebuďte jako Filip, můj papoušek, který stále opakuje to, co slyší. Buďte otevřeni novým zážitkům, průzkumem své vlastní sexuality a uvolněním se. Přeci jen, trochu vzrušení a relaxace je něco, co bychom všichni měli občas potřebovat, nemyslíte?

*

*

*