Masáž prostaty: Co je to a jak to funguje

4
srp
Komentáře (0)
Masáž prostaty: Co je to a jak to funguje

Co je to masáž prostaty?

Je téměř neuvěřitelné, kolik mužů si ještě ani neuvědomuje, že vlastně mají prostatu. Nejsou si vědomi její existence, dokud se něco nepokazí. Ale co je to vlastně ta prostata? Je to malá, kaštanovité velikosti žláza umístěná uvnitř pánevní oblasti, která hraje klíčovou roli v mužské reproduktivní soustavě. Co je ale ještě lepší, je to, že tato malá, ale zásadní žláza může být také zdrojem mnoha rozkoší. Zde přichází na scénu masáž prostaty.

Když se zmíním o masáži prostaty, mnoho mužů automaticky škobrtne. Mít prst nebo nějaké zařízení v řiti není něco, co považují za 'mužské'. Ale pokud překonáte tuto mentální překážku, můžete objevit zcela nový svět sexuálního potěšení. Jak mi řekla moje milá žena Anna, muži, kteří otevřeně hovoří o své prostatě, vypadají daleko sebevědoměji a atraktivněji. A nemluvě o tom, jak to může přinést nový rozměr vašemu sexuálnímu životu.

Jak funguje masáž prostaty?

Masáž prostaty se může zdát jako něco, co by mohl dělat pouze odborný lékař. Ale ve skutečnosti to je něco, co si může kdokoli užít v pohodlí svého domova – sam, nebo s partnerem. Samozřejmě, pro ty z vás, kdo by raději měli extra jistotu, existují k tomu profesionálové, kteří vám mohou pomoci.

Pracuje na principu stimulace této žlázy, ať už prstem, masážní hračkou nebo speciálními nástroji, abyste dosáhli orgastické reakce. Někteří muži dokáží dokonce dosáhnout takzvaného 'prostatického orgasmu', který je dle jejich slov intenzivnější a déle trvající, než ten, který jsou zvyklí. A to jsou nějaké slibné vyhlídky, že?

Klíčové body masáže prostaty

Masáž prostaty není něco, do čeho byste měli jít bez znalosti základů. Ať už to děláte sami, nebo vám to dělá partner, je dobré vědět, na co si dát pozor. Při masáži prostaty je důležitá především opatrnost a trpělivost.

Je také důležité pochopit, že tento proces nemusí být pro každého. Někteří muži mohou mít silnější citlivost, která by mohla vést k nepohodlí během procesu. Také se ujistěte, že se vždy řídíte pokyny pro bezpečnost - nikdy byste neměli používat něco, co by mohlo poškodit tuto citlivou oblast.

Výhody masáže prostaty

Masáž prostaty může poskytnout celou řadu výhod - nejen sexuální povahy. Jedním z hlavních benefitů je zlepšení zdraví prostaty. Masáž prostaty může pomoci zvyšovat průtok krve do této oblasti, což může pomoci předcházet nebo léčit poruchy prostaty, jako je prostatitida a benigní hyperplazie prostaty.

Vědecké výzkumy také ukazují, že masáž prostaty může pomoci zlepšovat erektilní funkci. Vlastně, jeden z mých kamarádů, který měl problémy s erekcí, mi řekl, že pravidelná masáž prostaty mu pomohla značně zlepšit jeho sexuální výkonnost. To je dost dobrý důvod, proč to zkusit, nemyslíte?

Rady pro první masáž prostaty

Rozhodnutí se vyzkoušet masáž prostaty může být trochu děsivé, zvláště pokud jste v této oblasti nováček. Mám několik doporučení, která by vám mohla pomoci překonat tento strach.

Začněte pomalu a postupně zvyšujte intenzitu. Nikdy neskočte rovnou na hlubokou masáž, pokud jste to nikdy předtím nedělali. Nezapomeňte na dostatečné množství lubrikačního gelu. Je velmi důležité pro pohodlí a bezpečnost. A samozřejmě, komunikace je klíčem, pokud vám masáž dělá jiná osoba.

Proč začít s masáží prostaty

Na závěr bych chtěl zdůraznit, proč si myslím, že byste měli zvážit zahájení masáže prostaty, pokud jste to ještě neudělali. Masáž prostaty může otevřít dveře k nové úrovni sexuálního potěšení a také k zlepšení zdraví vaší prostaty.

Na základě mé vlastní osobní zkušenosti mohu říci, že masáž prostaty může být skvělým způsobem, jak zvýšit intimní spojení mezi vámi a vaším partnerem. Mám na mysli, co může být více intimního než sdílení něčeho tak silného a osobního?

Pokud právě teď zvažujete, zda byste měli zkusit masáž prostaty, já bych řekl, proč ne? Jak říká moje žena Anna, odvaha vyzkoušet nové věci je ten, kdo oživuje náš sexuální život. A musím se přiznat, měla pravdu.

*

*

*