Jak využít intimní masáž pro zvýšení intimity

18
srp
Publikoval Jiří Cvrček
Komentáře (0)
Jak využít intimní masáž pro zvýšení intimity

Co je to intimní masáž a proč ji zařadit do vašeho repertoáru?

Pokud se vám někdy stalo, že jste cítil nechuť k intimnímu kontaktu nebo jste měl pocit, že váš vztah v tomto ohledu chřadne, pak je třeba uvědomit se, že je čas na změnu. A právě intimní masáž může být tím pravým řešením. Přemýšlel jsem nad tím, jak bych vám mohl vysvětlit, o co jde a proč je to tak skvělé. A najednou mi došlo - představte si, jako byste připravovali svou oblíbenou večeři. Potřebujete kvalitní suroviny, čas a správný postup. A úplně stejné je to s intimní masáží. Komunikace, předehra, něžnost a čas, to jsou klíčové ingredience, které z ní udělají nezapomenutelný zážitek.

Klíče k úspěšné intimní masáži: Komunikace a přítomnost

Jeden z nejdůležitějších prvků úspěšné intimní masáže je komunikace. Stejně jako v každém jiném vztahu, je třeba mluvit o tom, co vám dělá dobře a co naopak ne. A jak říká moje nádherná manželka Irena "nejlepší věta, která může chtít slyšet každá žena, je - Jak tě mohu udělat šťastnou?" Myslím, že to platí i pro muže.

Předehra a budování atmosféry

Víte, jak každý dobrý kuchař ví, že příprava pokrmu začíná už výběrem ingrediencí? Intimní masáž je stejná. Je třeba vytvořit pohodlné, klidné a uvolňující prostředí, kde se váš partner bude cítit bezpečně a v pohodě. Můžete použít voňavé svíčky, hrát relaxační hudbu nebo cokoli jiného, co by mohlo napomoct k relaxaci.

Taktika a technika: Jak na to

Technika je samozřejmě důležitá, ale věřte mi, že pokud máte všechny ostatní ingredience, pak je to opravdu jen třešinka na dortu. Další věcí je, že neexistuje žádná univerzální technika, která by vyhovovala všem. Každý z nás je jiný a co se mi líbí, nemusí se líbit vám. Takže experimentujte, zkoušejte nové věci a najděte to, co vám oběma dělá dobře. A pokud jste ztracení, neváhejte vyhledat odbornou pomoc. Existují kurzy, které vás mohou provést základy a poskytnout vám nápady na nové techniky.

Relaxujme a užívejme si: Co čekat po intimní masáži

Víte co je její nejlepší částí? Ta následující relaxace. Ten pocit blízkosti a intimity, který přichází poté, je k nezaplacení. Moje Irena to popisuje jako pocit "jako by jsem měla křídla a mohla vzlétnout." A já mohu potvrdit, že i pro mě, muže, to platí. Najednou mizí stres z práce, starosti z každodenního života a jste jen vy dva.

A co naše zvířecí kamarádi?

Někteří z vás možná čekali, že zmíním naši kočku Minku a papouška Huga. Ano, tato část je pro ně. Zatímco naše zvířecí přátelé nemohou používat intimní masáž tak, jak to děláme my, lidé, mohou stále těžit z jeho klidových a relaxačních vlastností. Mějte na paměti, že zvířata jsou velmi citlivá na náš emocionální stav. Když jsme uvolněni a šťastni, cítí to také. Takže nezapomeňte na své chlupaté (or peříčkaté) kamarády při plánování svého relaxačního času.

Přejme si, že jste si z mých slov odnesli alespoň kousek inspirace. Intimní masáž může být mocným nástrojem k zlepšení vaší intimity a celkové kvality vašeho vztahu. Pokud jste nováčkem v tomto umění, neváhejte a vyzkoušejte to. A pokud jste už zkušeným praktikem, možná jste našel něco nového k vyzkoušení. Ať už jste kdo jste a jaký jste, pamatujte, vše je o komunikaci, lásce a hledání té správné receptury pro vás oba. Říkám vám, je to jako kouzlo. A pokud v tom budete pokračovat, na konci dne budete mít pocit, jako byste měli křídla. Stejně jako moje Irena... a Hu... no, Hugu už křídla má, ale chápete, o co jde.

*

*

*